امروز : پنج‌شنبه 30 دی 1400

Search
Generic filters
قیمت میلگرد همدان: افزایش ↑
قیمت میلگرد تهران: کاهش ↓
قیمت میلگرد اصفهان: ثابت ⊗
previous arrow
next arrow
Slider
کارخانه صنعتی نورد نوشهر

کارخانه صنعتی نورد نوشهر

کارخانه گروه صنعتی نورد نوشهر در سال 1386  تاسیس گردید. این شرکت در زمینه تولید انواع میلگرد ساده و آجدار شروع به فعالیت کرد. ظرفیت تولیدی این کارخانه به صورت سالانه حدود 60 هزار تن می‌باشد. از جمله طرح‌های توسعه کارخانه گروه صنعتی نورد نوشهر تولید میلگرد ساده و آجدار‌ با ظرفیت سالانه گسترده می‌باشد.

استاندارد ایران برای ساخت میلگرد مطابق با استانداردهای کشور روسیه می‌باشد و برای ساخت میلگرد تمامی شرکت‌های فولاد سازی باید این استاندارد را رعایت کرده و سپس به بازار فروش عرضه کنند.

کارخانه گروه صنعتی نورد نوشهر در استان یزد_ شهرستان نوشهر_سه راه کیسی _واقع در پشت مجتمع شهید مطهری می‌باشد. دفتر مرکزی این گروه صنعتی در تهران قرار دارد. گروه صنعتی نورد نوشهر با رعایت کردن استانداردهای ملی در تولید محصولات فولادی خود و کیفیت بالای تولیدات، از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد فولادی در کشور است.

در حال حاضر مدیرعامل شرکت جناب آقای تقی کریمی جوینانی و رئیس هیات مدیره گروه صنعتی نورد نوشهر جناب آقای جعفر کریمی جوینانی می‌باشد.

 

آشنایی با کارخانه صنعتی نورد نوشهر

محصولات تولیدی گروه صنعتی‌ نورد نوشهر

این شرکت فولاد سازی در زمینه ‌ی تولید انواع میلگرد به صورت میلگرد ساده و میلگرد آجدار فعالیت می‌کند. میلگرد همان مکمل بتن در مصالح و ساختمان سازی می‌باشد. میلگرد به علت دارا بودن ویژگی کششی،‌ مقاومت، چرخشی با وجود فشاری که به بتن وارد می‌شود خورد نمیشود و استحکام لازم را ایجاد می‌کند.

یکی از ویژگی‌هایی که میلگرد دارد این است که نیرویی که به بتن وارد می‌شود را منتقل می‌کند و این مطلب است که از خورد شدن بتن جلوگیری می‌کند.

دمای انبساط میلگرد یا همان آرماتور به دمای انبساط بتن نزدیک می‌باشد که این نزدیکی به هماهنگی میان میلگرد و بتن کمک فراوانی می‌کند. گروه صنعتی نورد نوشهر میلگردهایی با استاندارد A1, A2, A3, A4  تولید و بازار آهن عرضه می‌کند.

میلگرد آجدار از شمش فولادی و همچنین بیلت‌های فولادی در عملیاتی به نام نورد گرم  ساخته می‌شود. بعضی از شرکت‌ها میلگرد آجدار را از ضایعات آهن تهیه می‌کنند. با این عمل استانداردها و کیفیت محصول تولیدی به شدت پایین می‌آید و موجب می‌شود محصولی بی‌ارزش وارد بازار آهن شود و به تولید و محصولات داخلی آسیب وارد کند.

 

کارخانه صنعتی نورد نوشهر

میلگردA1 نورد نوشهر: میلگرد A1 از‌جمله میلگردهای ساده می‌باشد که هیچ گونه آجی بر روی خود ندارد. میلگرد A1 تولیدی گروه صنعتی نورد نوشهر در دسته‌ی میلگردهای نرم قرار دارد.

تنش جاری این میلگرد 2300 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن 3800 کیلو گرم بر سانتی متر مکعب است. در رابطه با این نوع میلگرد تولیدی  باید بدانید  که برای انجام  عملیات آهنگری‌ و جوشکاری مناسب می‌باشد.

میلگرد A2 نوشهر: میلگرد هایی با استاندارد A2 از جمله میلگردهای نیمه سخت می‌باشند که آجدار هستند. میلگردهای A2 نسبت به میلگردهای A1 مقاومت بیشتری دارند.

این نوع میلگرد دارای تنش جاری 3000 کیلو گرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی 5000 کیلو گرم بر سانتی متر مربع می‌باشد. دقت کنید که عملیات‌هایی مانند جوشکاری و همانند آن بر روی این نوع میلگرد انجام نمی‌شود.

میلگرد A3 نورد نوشهر: میلگرد A3 جزو میلگردهای نیمه سخت است. آجدار می‌باشد و شکل آج‌ های آن به صورت جناغی بوده و مقاومت بالایی دارد.

تنش گسیختگی در این میلگرد 6000 کیلو گرم بر سانتی متر مربع و تنش جاری آن 4000 کیلو گرم بر سانتی متر مربع می‌ باشد. توجه داشته باشید که جوشکاری با میلگرد A3 به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

میلگرد A4 نورد نوشهر: میلگرد A4 گروه صنعتی نورد نوشهر از جمله میلگردهای سخت بوده و آجدار می‌باشد. آج‌های این میلگرد به صورت مرکب است. این میلگرد به نسبت وزن کمی دارد و موجب کاهش وزن سازه مورد استفاده می‌شود. به همین علت می‌توان گفت تمایزهایی با سایر میلگردها ایجاد کرده است.

 

کارخانه صنعتی نورد نوشهر

تفاوت میلگرد A2 و A3 گروه صنعتی نورد نوشهر

آج‌هایی که میلگرد A2 دارد منفرد بوده و شکل ظاهری آن موازی می‌باشد. آج‌های میلگردهایی با استاندارد A3 شکننده‌تر و تردتر هستند. به صورت کلی انعطاف پذیری میلگرد A2 از میلگرد A3 بیشتر می‌باشد.

قیمت میلگرد گروه صنعتی نورد نوشهر

قیمت میلگرد به عوامل متعددی از‌جمله ابعاد، کیفیت، نوع و قطر آن بستگی دارد. در چند سال اخیر قیمت میلگردی که در داخل کشور تولید شده است به قیمتی که تولیدکنندگان صادراتی تایین می‌کنند بسیار نزدیک شده است. بنابراین درخواست مشتریان هم برای دریافت میلگرد داخلی روز به روز در حال کاهش می‌باشد. این مورد به اقتصاد کشور و تولید داخلی آسیب زیادی وارد کرده است.

 

کارخانه صنعتی نورد نوشهر

برای خرید میلگرد از‌ گروه صنعتی نورد نوشهر باید با دفتر مرکزی شرکت در استان تهران تماس حاصل فرمایید وکارشناسان فروش در این زمینه را مطلع سازید. با مراجعه به سایت کارخانه نورد نوشهر و سایت‌های مربوط یه قیمت میلگرد و بازار آهن قادرید از نوسانات لحظه‌ای قیمت میلگرد با خبرشوید و جهت خرید اقدام فرمائید.

همان طور که گفته شد؛ قیمت میلگرد به عوامل متعددی‌ مانند کیفیت و ابعاد بستگی دارد. بنابراین قبل از خرید باید به شرکت تولید کننده و یا صادراتی توجه کنیم.

 

برای مشاوره و خرید محصولات کارخانه صنعتی نورد نوشهر با مشاوران خود در آهن هایپر با شماره 72025-021 تماس بگیرید

محصولات کارخانه

قیمت تیرآهن

قیمت میلگرد

گالری تصاویر

کلید اسکرول خودکار به بالا