امروز : سه‌شنبه 09 جولای 2024

[smartslider3 slider="2"]
کارخانه پرشین فولاد آریا

کارخانه پرشین فولاد آریا

پرشین فولاد آریا از جمله شرکت های مهم تولیدی/ بازرگانی داخل کشور است که محصولات فولادی خود را در بهترین کیفیت ممکن تولید و در دسترس مصرف کنندگان بازارهای داخلی و خارجی قرار می دهد. تاسیس شرکت فولاد آریا در سال 1365 واقع در استان تهران بود اما این مجتمع از سال 1387، فعالیت اصلی خود را در زمینه تولید مقاطع فولادی مانند: انواع میلگرد، شروع کرد.

 

کارخانه پرشین فولاد آریا

از منظر جغرافیایی شرکت پرشین فولاد آریا در شهرستان تاکستان (استان قزوین) واقع در شهرک صنعتی حیدریه، مکان یابی شده است. از جمله هدف های مشخص شده در بیانیه شرکت پرشین فولاد، ایجاد خطوط تولید آهن اسفنجی و ذوب و ریخته گری بود که با تلاش های پیگیرانه مسئولان و پرسنل کارخانه به این هدف مهم دست یافت.

فولاد آریا با استفاده از تکنولوژی های جدید در خطوط تولید قادر به ساخت محصولاتی است که از بهترین کیفیت در سطح بازار ملی برخوردار هستند. در ادامه به ظرفیت تولیدی محصولات این مجتمع در بخش های مختلف خطوط تولید می پردازیم:

 1. بهره برداری از خط تولید محصولی مانند: آهن اسفنجی به ظرفیت اسمی 800 هزار تن به صورت سالانه
 2. بهره برداری از خط تولید تیرآهن به ظرفیت اسمی 400 هزار تن به صورت سالانه
 3. بهره برداری از خط تولید ورق سرد گالوانیزه به ظرفیت اسمی 200 هزار تن به صورت سالانه
 4. بهره برداری از واحد ذوب و ریخته گری به ظرفیت اسمی 800 هزار تن

البته ناگفته نماند که پرشین فولاد آریا در زمینه تولید محصولاتی از جمله: انواع میلگرد در گرید های مختلف میلگرد A1، میلگرد A2، میلگرد A3، میلگرد A4، توانسته به ظرفیت تولیدی 500 هزار تن به صورت سالانه دست یابد. ناگفته نماند که این مجتمع تمامی محصولات تولیدی خود را با نشان استاندارد ملی 3132 تولید و جهت استفاده در دسترس مشتریان بازار داخلی قرار می دهد.

 

پرشین فولاد آریا

 

کارخانه پرشین فولاد آریا تا به الان در زمینه رشد اقتصادی کشور توانسته، فرصت شغلی برای 2500 نفر به صورت مستقیم و برای 20 هزار نفر به صورت غیر مستقیم، ایجاد نماید. این مجتمع علاوه بر تامین محصولات فولادی داخل کشور، توانایی تامین نیاز بازارهای خارج از کشور را دارد و در این زمینه توانسته سازه های فولادی با کیفیت خود را به کشورهایی نظیر: خاورمیانه، آفریقای شمالی، آفریقای جنوبی و اروپا، صادر نماید.

شرکت پرشین فولاد آریا

آشنایی با گواهینامه های شرکت پرشین فولاد آریا:

شرکت پرشین فولاد با توجه به رعایت نکات استانداردهای ملی و بین المللی در تولید، محصولاتی را روانه بازار می کند که از بهترین تکنولوژی در ساخت بهره مند هستند و به همین خاطر است که این شرکت با صادرات سازه های فولادی خود به بازار خارجی توانسته افتخاری را از لحاظ مرغوبیت محصولات خود کسب نماید.

پرشین فولاد آریا با اجرای آزمایش های مختلفی از جمله: آزمون های خمش، فشار و کشش، کیفیت مقاطع فولادی خود را از لحاظ مقاومت و استحکام در بازار و همچنین در مقایسه با محصولات شرکت های رقیب، تضمین می نماید.

محصولات کارخانه پرشین فولاد آریا

این مجتمع با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و تجهیزات پیشرفته، با کیفیت ترین محصولات فولادی خود را در بازارهای داخل و خارج از کشور به عرصه نمایش می گذارد و در این راستا جهت بهبود بهره وری خود از نظرات کارشناسانه متخصصین داخلی و خارجی بهره می گیرد. در ادامه جهت شناخت بیشتر در مورد کیفیت محصولات تولیدی این مجموعه، شما را با افتخارات و گواهینامه های کسب شده شرکت پرشین فولاد آشنا می کنیم:

 1. پرشین فولاد آریا با کمک پرسنل مجرب و راهنمایی های مدیران آگاه مجموعه توانسته در سال های 1389 تا 1392، لقب واحد نمونه صنعتی در کشور را از آن خود نماید.
 2. این مجموعه توانسته لوح تقدیری با لقب کارفرمای نمونه از مدیر کل تامین اجتماعی و اداره کار جهت حمایت های صادقانه در مورد کارگران مجموعه، نصیب خود سازد.
 3. شرکت پرشین فولاد، محصولات فولادی خود را در زمینه کنترل کیفیت با نشان استانداردهای ملی ISIRI-3132 و ISO 9001:2008 تولید می کند و در اختیار خریداران قرار می دهد.

کارخانه پرشین فولاد آریا

محصولات تولیدی شرکت پرشین فولاد آریا:

 • میلگرد پرشین فولاد:
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 10 و وزن 7.5
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 10 و وزن 7.5
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 12 و وزن 10.66
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 14 و وزن 14.52
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 16 و وزن 17.5
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 18 و وزن 24
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 20 و وزن 29.64
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 22 و وزن 35.76
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 25 و وزن 46.2
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 28 و وزن 57.96
 • میلگرد آجدار با استاندارد A3 (شاخه 12 متری) در سایز 32 و وزن 75.72
 • قوطی های پروفیل:

ابعاد پروفیل های تولیدی این مجموعه در سایزهای مختلف تولید و با ضخامت های 1.8، 2، 2.5 و 3 میلیمتر روانه بازار می شوند.

برای مشاوره و خرید محصولات کارخانه پرشین فولاد آریا با مشاوران خود در آهن هایپر با شماره 72025-021 تماس بگیرید

محصولات کارخانه

لوگو آهن هایپر

قیمت تیرآهن

لوگو آهن هایپر

قیمت میلگرد

گالری تصاویر