امروز : چهارشنبه 13 مهر 1401

Search
Generic filters
قیمت میلگرد همدان: افزایش ↑
قیمت میلگرد تهران: کاهش ↓
قیمت میلگرد اصفهان: ثابت ⊗
previous arrow
next arrow
Slider

آخرین تحلیل‌ها

آخرین تحلیل‌ها

کارخانه لاهور آهن شرق

کارخانه لاهور آهن شرق

کارخانه لاهور آهن شرق در صنعت تولید محصولات فولادی فعالیت می‌کند و محصولات فولادی با کیفیتی تولید و به بازار عرضه می‌کند. با ما همراه باشید تا با این شرکت و محصولات تولیدی آن بیشتر آشنا شوید.

درباره کارخانه لاهور آهن شرق

کارخانه لاهور آهن شرق به عنوان تنها شرکتی شناخته می‌شود که با تکنولوژی دارکیت رول یا هات شارژ در ایران مشغول به تولید نبشی و ناودانی و سپری است.

با استفاده از فروشگاه اینترنتی آهن هایپر به‌راحتی می‌توانید از محصولات این کارخانه با قیمتی مناسب خرید کنید.

 

شرکت لاهور آهن شرق

 

محصولات شرکت لاهور آهن شرق

 فاز اول شرکت لاهور آهن شرق در حال تولید نبشی و ناودانی سبک در سایزهای 8 و 10 است که ظرفیت ان در ماه حدود 10 هزار تن است. ودر فاز دوم این طرح توسعه در تولید محصولاتی مثل نبشی و ناودانی در سایزهای 6 تا 16 است.

از مهم‌ترین ویژگی محصولات شرکت لاهور آهن شرق کیفیت و وزن مناسب و استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی است که باعث جلب رضایت مشتریان شده است. تولیدات این شرکت شامل ناودانی و نبشی در سایزهای 5 تا 10 و در ضخامت‌های سبک و سنگین است و همچنین تولید شمش 3 اس پی و 4  اس پی است که در سایزهای 125-100 و 150 است و دیگر تسمه نوردی کرومیت و سایر سایزها در عرض‌های 25 و ضخامت 3 تا 10 میلیمتر را تولید می‌کند. این شرکت به دلیل کیفیت محصولات خود و وزن مناسب آنها به کشورهای شرقی ایران صادر می‌شوند.

 

نبشی در شرکت لاهور آهن شرق

 

نبشی در شرکت لاهور آهن شرق

از جمله محصولات تولیدی شرکت لاهور آهن شرق نبشی است که به شرح زیر است :

  • نبشی 50*50*4 – شاخه 6 متری 18 کیلوگرم
  • نبشی 50*50*5- شاخه 6 متری 22 کیلوگرم
  • نبشی 60*60*5- شاخه 6 متری 27 کیلوگرم
  • نبشی 60*60*6- شاخه 6 متری 32 کیلوگرم
  • نبشی 80*80*7- شاخه 6 متری 50 کیلوگرم
  • نبشی 100*100*10- شاخه 6 متری 86 کیلوگرم
  • نبشی 100*100*10- شاخه 12 متری 172 کیلوگرم

شرکت لاهور آهن شرق تنها شرکتی است که از تکنولوژی هات شارژ استفاده می‌کند. در این روش اهن اسفنجی با دمای 600 درجه سانتی گراد به کوره ذوب وارد می‌شود. اما در روش‌های قدیمی اهن اسفنجی در دمای پایین به کوره منتقل می‌شود و انرژی زیادی برای گرم کردن لازم دارد که این در روش هات شارژ به صورتی است که که در همان ابتدا با دمای بالا وارد کوره می‌شود و در برق و انرژی صرفه جویی می‌شود.

تسمه و نوار نورد گرم فولاد ساده کربنی و کم آلیاژ ورق نورد گرم فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی با ضخامت بیش از 10 میلیمتر. ورق نورد گرم فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی با ضخامت بین 4.75 تا 10 میلیمتر. ورق نورد گرم فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی با ضخامت بین 3 تا 4.75 میلی متر. مقاطع فولادی ساده کربنی و کم آلیاژی به شکل  ال است.  

از جمله تولیدات شرکت لاهور آهن شرق نبشی‌های سبک و سنگین در سایزهای 50*50*4 تا 100*100*10 با بال مساوی است. نبشی‌های سنگین گروه 5 شرکت لاهور آهن شرق دارای کمترین خطا در هنگام ساخت هستند واز استانداردهای بین المللی مانند 13968-1 و استانداردهای اروپایی را نیز دارد

باید وزن هر شاخه 6 متری 22 کیلوگرم باشد. که به این محصول در بازار نبشی‌های نورد دیده بال مساوی گفته می‌شود. از این نوع نبشی 5 ذوبی برای ساخت ستون و خر پا و سازه اسانسور و سازه‌های فلزی و فضایی و فوندانسیون ساختمان و پل استفاده می‌شود.

 به طور کلی به پروفیل‌های فولادی که سطح مقطع ان به شکل ال است نبشی گفته می‌شود.

این محصول از پر مصرف ترین ها در صنعت و ساختمان سازی است. که در اینجا دونوع نبشی داریم که اگر بال ان باهم یکسان باشد به ان نبشی بال مساوی گفته می‌شود. و اگر بال‌های ان یکسان نباشد به ان نبشی بال نامساوی گفته می‌شود. و همچنین به نبشی‌هایی که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد نبشی ساختمانی و به نبشی‌هایی که در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند نبشی صنعتی گفته می‌شود.

 

قیمت نبشی لاهور آهن شرق

 

البته باید توجه داشت که نبشی‌ها ممکن است از مواد دیگری ساخته شوند مانند نبشی استیل و نبشی الومینیومو نبشی چوبی و نبشی پلاستیکی است. که این نوع نبشی‌ها در کشور تولید و حتی صادر هم می‌شوند. در ایران هم کارخانه‌های زیادی به تولید نبشی می‌پردازند وهم مصرف این محصول زیاد است که درهنگام خرید این محصول باید به کیفیت این محصول توجه کرد و همچنین موارد مصرف ان را نیز باید در نظر گرفت. چون این نبشی‌ها از نظر مقاومت باهم فرق دارند.

باید دقت کرد که نبشی‌ها از نظر ظاهر و نوع تولید به چند دسته تقسیم می‌شوند. ابتدا نبشی بال مساوی است واین در زمانی است اندازه بال‌های ان یکسان باشد. که در این زمان سطح مقطع ان به شکل وی است. و همین طور که اشاره شد به نبشی با اضلاع نا برابر نبشی بال نامساوی گفته می‌شود که شکل ان ال مانند است.

در این مدل نبشی اضلاع می‌توانند هرکدام 100 و دیگری 80 باشد. دیگری نبشی پرسی است. و از مهم‌ترین تفاوت‌ها بین نبشی ساختمانی و صنعتی در نحوه تولید ان ها است. به طور کلی نبشی ساختمانی با پرس تولید می‌شود. به طوری که ورق فولادی برش زده می‌شود ودر دستگاه پرس قرار می‌گیرد تا به ضخامت موردنظر برسد که زمان این عملیات کوتاه است و آسان است.

از این نوع نبشی برای تقویت اتصالات و قوی کردن بادبند و خرپا کاربرد دارد. نوع دیگر نبشی فابریک است. که مورد مصرف ان بیشتر در صنعت است این روش به این صورت است که شمش مطابق دمای مشخص شده در کوره حرارت می‌بیند و در انتها سطح مقطع آن کم می‌شود و به نبشی تبدیل می‌شود و نبشی‌های صنعتی که با این روش تولید می‌شوند از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

شمش به کار رفته در این نبشی‌ها در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد و از این نبشی صنعتی در خودروسازی و کشتی سازی و پترو شیمی و تجهیزات ترافیکی مصرف می‌شود. قیمت نبشی برای مصرف کنندگان بسیار مهم است بنابرین برای کاهش هزینه بهتر است این محصول را به صورت عمده و به طور مستقیم آهن هایپر خریداری کرد.

 

خرید نبشی لاهور آهن شرق

 

حرف آخر

در این مطلب شرکت لاهور آهن شرق و محصولاتش راه به طور کامل برایتان بیان کردیم. برای خرید محصولات این کارخانه با بهترین کیفیت بازار به صورت آنلاین می‌توانید از وب سایت آهن هایپر خریداری کنید.

برای مشاوره و خرید محصولات کارخانه لاهور آهن شرق با مشاوران خود در آهن هایپر با شماره 72025-021 تماس بگیرید

https://ahanhyper.com//?p=22690

اشتراک گذاری
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
کلید اسکرول خودکار به بالا