امروز : شنبه 20 جولای 2024

[smartslider3 slider="2"]

کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد

میلگرد یکی از مهمترین تجهیزات ساختمان سازی به شمار می ‌رود که انواع متنوعی دارد. کارخانه‌ های تولید‌کننده میلگرد در کشور ایران تعدادشان زیاد می باشد. بر همین اساس هر یک از ساختمان سازان جهت ساختمان سازی نیازی نیست خریداری میلگرد را از کشورهای خارجی انجام دهند.

کارخانه ‌هایی که تولید میلگردهای ساختمانی را بر عهده دارند هر ساله تعداد زیادی از این محصول را وارد بازار می نمایند تا مشتریان قادر باشند حجم زیادی از میلگردها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.

توجه داشته باشید که زمان خریداری میلگردهای ساختمان سازی باید به خوبی کارخانه تولید‌کننده میلگرد را بشناسید. هر یک از کارخانه‌ های تولیدی میلگردهای ساختمان سازی دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند.

استانداردهایی که آنها برای تولید میلگرد ها رعایت می ‌کنند بر اساس قوانین مشخص شده می باشد. برای اینکه شما بتوانید بهترین کارخانه تولیدی میلگرد را جهت خرید میلگرد انتخاب کنید در ادامه برخی از کارخانه ها را معرفی می کنیم.

 

کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد

معرفی کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد

برخی از مهمترین کارخانه های تولید کننده میلگرد که در کشور ایران تولیدکننده میلگرد هستند عبارت می باشد از :

  1. کارخانه فولاد خراسان :

یکی از بزرگترین کارخانه هایی که تولید میلگردهای ساختمانی را بر عهده دارد کارخانه فولاد خراسان می باشد. این کارخانه تعداد زیادی از میلگردها با اندازه های متنوع را تولید کرده و وارد بازار می نماید.

میلگردهای تولیدی این کارخانه از جمله محصولات با کیفیت در بازار ایران شناخته می ‌شود و طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. جهت تولید انواع میلگرد های ساختمان سازی این کارخانه از بهترین متریال ها و مواد اولیه استفاده می ‌کند.

  1. کارخانه ذوب آهن اصفهان :

کارخانه ذوب آهن اصفهان یکی از بزرگترین کارخانه‌ های تولید‌کننده میلگرد ساختمان بازی به شمار می ‌رود. این کارخانه حجم گسترده ‌ای از میلگردهای ساختمان سازی در اندازه های متنوع را هر ساله تولید کرده و به بازار ارائه می ‌دهد. تمامی محصولات تولید شده این کارخانه کیفیت مناسبی دارند و بر اساس استانداردهای مشخص شده تولید و طراحی می ‌شوند.

دقت داشته باشید که زمان خریداری انواع میلگردهای ساختمان سازی تولید شده این کارخانه باید اندازه آنها را بررسی کنید. هر یک از اندازه های میلگردهای تولید شده کارخانه ذوب آهن اصفهان دارای ویژگی ‌های خاصی هستند.

    3. کارخانه فولاد کرمان بردسیر :

کارخانه فولاد کرمان بردسیر از دیگر کارخانه‌ های تولیدی میلگرد به شمار می‌ رود. این کارخانه با استفاده از متریال های مناسب انواع میلگرد های ساختمان سازی را تولید کرده و به ساختمان سازان ارائه می‌ دهد.

کارخانه فولاد کرمان با استفاده از متریال های مناسب و آلیاژهای مقاوم تولید انواع میلگردها در گروه های متنوع را بر عهده دارد. شما می توانید با بهترین قیمت انواع میلگرد های ساختمان سازی را از این کارخانه خریداری کنید.

  1. کارخانه فولاد آذربایجان :

یکی از مجهزترین و بزرگترین کارخانه های تولیدکننده میلگرد کارخانه فولاد آذربایجان می باشد. این کارخانه در سال ۱۳۷۹ فعالیتش را در زمینه تولید میلگردهای ساختمانی آغاز کرده است. یکی از مهمترین ویژگی ‌های این کارخانه در این است که بر اساس استانداردهای بین المللی تولید میلگرد های ساختمان سازی را انجام می‌ دهد.

تمامی میلگردهای تولید شده این کارخانه به کشورهای دیگر نیز صادر می‌ شود چرا که هرساله حجم زیادی از میلگردهای ساختمان سازی در این کارخانه تولید و طراحی می گردد.

  1. کارخانه فولاد روهینا :

کارخانه فولاد روهینا یکی دیگر از کارخانه‌ های تولیدی میلگردهای ساختمان سازی به شمار می رود. این کارخانه تنها از دستگاه‌ های پیشرفته و مجهز استفاده می کند تا تولید میلگرد ها را در کمترین بازه زمانی انجام دهد.

کارخانه فولاد روهینا اندازه های متنوعی از میلگردهای ساختمان ‌سازی را تولید کرده و به مشتریان ارائه می دهد. استانداردهای مورد استفاده برای تولید میلگرد در این کارخانه بر اساس استانداردهای آمریکا و انگلستان می باشد.

 

کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد

 

  1. کارخانه فولاد آناهیتا گیلان :

کارخانه فولاد آناهیتا در گیلان به عنوان یکی دیگر از کارخانه‌ های تولیدی میلگرد شناخته می‌ شود که در اواخر سال ۱۳۸۹ حجم گسترده ‌ای از میلگردهای ساختمان سازی را وارد بازار کرده است.

این کارخانه بر اساس استانداردهای کشور روسیه و همچنین استانداردهای کشور ایران انواع میلگرد های ساختمان سازی را تولید کرده و وارد بازار می نماید. تمامی متریال های مورد استفاده جهت تولید میلگرد های ساختمان سازی در این کارخانه بسیار با کیفیت هستند.

  1. کارخانه کویر کاشان :

یکی دیگر از کارخانه‌ های تولیدی میلگرد ساختمان سازی کارخانه فولاد کویر کاشان می باشد. این کارخانه در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. کارخانه فولاد کویر کاشان هر ساله ۳۵۰ هزار تن میلگردهای ساختمان سازی را وارد بازار می نماید.

یکی از برجسته ‌ترین ویژگی‌ های این کارخانه برای تولید میلگردهای ساختمانی این است که مقاومت بسیار بالایی در انواع میلگردها ایجاد می‌ کند. کارخانه کویر کاشان انواع میلگرد های ساختمان سازی در اندازه های متنوع را تولید و طراحی می نماید تا مشتریان در آرماتوربندی به کار ببرند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره ما در آهن هایپر و راهنمایی برای خرید با مناسب ترین قیمت با شماره زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۲۰۲۵

مقالات مرتبط:

میلگرد کدام کارخانه سبک تر است ؟

میلگرد کدام کارخانه بهتر است؟

میلگرد ها بر اساس چه چیزی شناسایی می شوند

 تعاونی نورد کاران فولاد ایرانیان

https://ahanhyper.com//?p=11228

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *