امروز یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

راهنمای خرید نبشی

راهنمای خرید نبشی

 راهنمای خرید نبشی با توجه به گوناگونی تنوع بالای محصول به عنوان یک الزام به شمار می رود. توجه داشته باشید استفاده از این مقطع فولادی به اندازه گسترده و وسیع می باشد که باید برای انتخاب نبشی مناسب باید اطلاعات کاملی درباره انواع محصول کسب کنید و بدانید که هر یک چه کاربردی دارد. در این مطلب از وب سایت آهن هایپر قصد داریم راهنمای خرید نبشی را برای شما بازدیدکنندگان گرامی ذکر کنیم. جهت آشنایی با این محصول با ما همراه باشید و این مطلب را مطالعه کنید.

مطالعه بیشتر
کاربرد نبشی و ناودانی

کاربرد نبشی و ناودانی

کاربرد نبشی و ناودانی در ساختمان سازی و صنایع مختلف بسیار گسترده می باشد. نبشی پروفیلی می باشد که در نقشه های ساختمانی به شکل L نشان داده می شود. به طور کلی نبشی ها جزء مصالح ساختمانی بسیار پرکاربرد محسوب می شوند که در دو گروه نبشی فابریک و نبشی پرسی قرار می گیرند. لازم به ذکر است که مورد استفاده قرار دادن نبشی به دو شکل منفرد و مرکب امکان پذیر می باشد.

مطالعه بیشتر
کاربرد پروفیل نبشی

کاربرد پروفیل نبشی

نبشی به عنوان یکی از پرکاربردترین انواع پروفیل ها در صنعت به شمار می آید. این نوع پروفیل دو ضلع و یک زاویه دارد و برای اینکه میزان وزن و بار سازه ها تحمل شود مورد استفاده قرار می گیرد. به طور به آن دسته از مقاطعی که به شکل L هستند نبشی گفته می شود که در حال حاضر جزء یکی از مصالح مهم و پروفیل های ساختمانی محسوب می شود.

مطالعه بیشتر
تفاوت نبشی و ناودانی چیست؟

تفاوت نبشی و ناودانی چیست؟

در این مطلب قصد داریم به سوال تفاوت نبشی و ناودانی چیست؟ بپردازیم. جهت آشنایی با تفاوت نبشی و ناودانی پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه نمایید. نبشی و ناودانی از جمله پروفیل های پر کاربرد می باشد که در صنعت و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. البته این دو پروفیل را به صورت جداگانه استفاده می‌کنند.

مطالعه بیشتر
تفاوت نبشی پرسی و فابریک چیست؟

تفاوت نبشی پرسی و فابریک چیست؟

تفاوت نبشی پرسی و فابریک چیست؟ نبشی ها از جمله پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین مقاطع فولادی می‌باشند که در صنایع مختلف به خصوص صنایع ساخت و ساز و سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مطالعه بیشتر
تفاوت سپری و نبشی چیست؟

تفاوت سپری و نبشی چیست؟

سپری و نقشی دو فولاد پرکاربرد در ساختمان سازی و درب و پنجره سازی و… هستند. این دو محصول بسیار مشابه هم هستند اما تفاوت هایی دارند که برای تشخیص این تفاوت‌ها لازم است ابتدا نبشی و سپری را به طور کامل بشناسید. در ادامه این مطلب قصد داریم به سوال تفاوت سپری و نبشی چیست بپردازیم.

مطالعه بیشتر
کاربرد نبشی در اتصال پل به ستون

کاربرد نبشی در اتصال پل به ستون

کاربرد نبشی در اتصال پل به ستون را در این مقاله بررسی می کنیم. هر یک از مدل های این محصولات در این کمپانی مشتریان خاص خود را دارند. انواع نبشی را در ساخت و ساز ساختمان های مسکونی به کار برده و آن ها را برای مقاوم سازی ستون ها به کار می برند. این محصولات در این کمپانی تولیدی با بهترین کیفیت ها به مشتریان ارائه می شوند.

مطالعه بیشتر
نبشی استنلس استیل چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نبشی استنلس استیل چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ممکن است تعداد زیادی از افراد در مورد اینکه نبشی استنلس استیل چیست و چه کاربردهایی دارد؟ هیچ گونه آگاهی نداشته باشند. نبشی استنلس استیل به نبشی آهنی شباهت دارد ولی به دلیل اینکه برای تولید و ساخت آن آلیاژ استنلس استیل به کار رفته است مشخصات و موارد استفاده آن با نبشی های آهنی تفاوت دارد.

مطالعه بیشتر