امروز یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

فلنج کور

فلنج کور

 در این مقاله از سری مقالات آهن هایپر قصد داریم به بررسی فلنج کور بپردازیم. جهت آشنایی با این نوع

مطالعه بیشتر
فلنج عینکی

فلنج عینکی

فلنج عینکی از جمله فلنج های کاربردی می باشد که معمولاً در صنایع لوله کشی و تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و باعث می‌شود تا در کاربردهای خاصی از آن استفاده شود. در برخی مواقع این نوع فلنج را با نام فلنج سپتیکال نیز می شناسند یکی از قابلیت های بسیار مهم این محصول؛ قابلیت ایزوله کردن تجهیزات می باشد.

مطالعه بیشتر
فلنج با سطح ساده

فلنج با سطح ساده

 همانطور که از نام این محصول پیداست؛ هیچ گونه شیار و برجستگی بر سطح ان وجود ندارد. به همین خاطر به آن فلنج ساده می‌گویند. در این مقاله از سری مقالات آهن هایپر قصد داریم فلنج با سطح ساده را مورد بررسی قرار دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
فلنج با سطح برجسته 

فلنج با سطح برجسته 

 یکی از انواع فلنج ها نوع سطح برجسته آن می باشد که با توجه به ویژگی های خاصی که دارد در موارد و صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب از وب سایت آهن هایپر قصد داریم به بررسی فلنچ با سطح برجسته بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
اریفیس فلنج

اریفیس فلنج

در این مقاله از سری مقالات مجموعه آهن هایپر قصد داریم اریفیس فلنج را مورد بررسی قرار دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

اریفیس فلنج یکی از انواع فلنج های قدیمی بوده که دارای طراحی ویژه است و جهت اندازه گیری میزان جریان سیال مایع و گاز درون خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از لحاظ سطح فلنج به دو صورت تولید و ساخت خواهد شد. نوع اول آن دارای سطح برآمده بوده و نوع دوم به صورت رینگ جوینت  ساخته و تولید خواهد شد. این محصولات مثل فلنج های گلودار با دقت بالایی تولید خواهد شد.

مطالعه بیشتر
فلنج گلودار

فلنج گلودار

بهتر است بدانید که یکی از انواع اتصال دهنده های صنعتی؛ فلنج می باشد. اتصال لوله ها، دریچه ها، پمپ ها و تجهیزات دیگر می توانید از آن استفاده نمایید. به گونه ای که می توان گفت یکی از روش های متداول که پس از جوشکاری برای اتصال مورد استفاده قرار می گیرد؛ استفاده از فلنج می باشد. در واقع بهتر است بدانید فلنج گلودار یکی از انواع فلنج ها می باشد که همانطور که از نامش پیداست دارای گردنی مخروطی شکل است.

مطالعه بیشتر