امروز دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

جوشکاری فولاد ضدزنگ

جوشکاری فولاد ضدزنگ

فولادها انواع مختلفی دارند که بر روی آن ها عملیات هایی انجام می شوند. جوشکاری از جمله فرآیندهای لازم در زمان استفاده در برخی موارد می باشد. در این مبحث قصد داریم به بررسی جوشکاری فولاد ضدزنگ بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
ابزار های مورد نیاز در جوشکاری آرگون

ابزار های مورد نیاز در جوشکاری آرگون

در این مقاله می خواهیم ابزار های مورد نیاز در جوشکاری آرگون را به شما معرفی کنیم. در فرایند جوشکاری با دستگاه جوش آرگون در ابتدا گازهای موجود در هوا به وسیله گاز آرگون به بیرون رانده می‌شوند و با این کار از اکسیده شدن الکترونیک الکترود ها جلوگیری می شود. درصورت انجام عملیات جوشکاری با استفاده از دستگاه جوش آرگون در هنگام فعالیت، الکترود ها از بین نمی‌روند بلکه از آنها تنها برای ایجاد قوس در تنگستن ها و ظریف کاری ها استفاده می شود.

مطالعه بیشتر
منظور از ضوابط جوشکاری میلگرد چیست؟

منظور از ضوابط جوشکاری میلگرد چیست؟

برای تصال دو قطعه بهم از جوشکاری استفاده می شود. جوشکاری میلگردها نیازمند مهارت و آگاهی از ضوابط خاصی می باشد. در این مبحث قصد داریم به بررسی مبحث منظور از ضوابط جوشکاری میلگرد چیست؟ بپردازیم. از شما همراهان گرامی دعوت می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
بهترین روش جوشکاری ورق استیل

بهترین روش جوشکاری ورق استیل

از آنجایی که از ورق استیل در صنایع و مصارف گوناگونی همچون صنعت کشاورزی، تولید لوازم خانگی و غیره استفاده می شود، نیازمند به اجرای جوش است. به کار گرفتن جوشکاری در فولادهای ضدزنگ و انتخاب روش مناسب برای هر نوع استیل، باعث می شود تا آلیاژ استیل دچار تغییر شود. از همین رو انتخاب یک روش مناسب، البته بهتر است بگوییم انتخاب بهترین روش جوشکاری ورق استیل از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه با ما همراه باشید تا در اطلاعات مفیدی در این رابطه با شما در میان بگذاریم.

مطالعه بیشتر
آموزش جوشکاری میلگرد

آموزش جوشکاری میلگرد

میلگرد از جمله پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین مقاطع فولادی می باشد که در بتن و همچنین کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع مقاطع فولادی در برخی مواقع نیاز به جوشکاری دارد که برای اتصال به میلگرد دیگر و .. مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب قصد داریم آموزش جوشکاری میلگرد را برای شما بازدید کنندگان عزیز بررسی کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید

مطالعه بیشتر