امروز سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

هر سایز تیرآهن چه کاربردی دارد؟

هر سایز تیرآهن چه کاربردی دارد؟

تیرآهن یک مقطع فولادی است که کاربردهای زیادی دارد. این نوع مقطع فولادی در انواع و ابعاد مختلف موجود می باشند. در این مبحث قصد داریم به بررسی مبحث هر سایز تیرآهن چه کاربردی دارد؟ بپردازیم. از شما همراهان گرامی دعوت می شود؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
مهم ترین کابردهای تیرآهن ۱۴ چیست؟

مهم ترین کابردهای تیرآهن ۱۴ چیست؟

امروز قرار است که درباره یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی که در اکثر صنایع استفاده می‌شود با یک دیگر صحبت کنیم؛ چنان چه مایل هستید بیش تر درباره تیرآهن بدانید و هم چنین بدانید که مهم ترین کاربردهای تیرآهن ۱۴ چیست؟ این مقاله را از دست ندهید. لازم به ذکر است که تیرآهن های ۱۴ مقاومت  بسیار بالایی دارند و به کار بردن آن در هر سازه ای استحکام خیلی بالایی به کار می بخشد.

مطالعه بیشتر
کدام نوع تیرآهن سنگین‌ تر است؟

کدام نوع تیرآهن سنگین‌ تر است؟

آهن‌ها را می‌توان به عنوان مهمترین دسته‌های پروفیل فولادی معرفی کرد که کاربردهای متفاوتی در صنعت ساختمان سازی دارند. با توجه به تنوعی  که در انواع تیرآهن‌ها  وجود دارد شناسایی انواع و کاربرد هر یک از محصولات پیش از خرید ضروری است. در این مقاله در مورد  اینکه کدام نوع تیرآهن سنگین‌ تر است؟ صحبت می‌کنیم و ضمن مقایسه این دو به شما کمک  می‌کنیم که تیرآهن مناسب برای کاربری خود را بشناسید.

مطالعه بیشتر
کاربردهای تیرآهن ۲۲ چیست؟

کاربردهای تیرآهن ۲۲ چیست؟

همان طور که می دانید تیرآهن از آهن تشکیل شده و به شکل H  انگلیسی است؛ بنابراین می‌توان فهمید که شکل و مدل تیرآهن چگونه است توجه داشته باشید که تیرآهن در بازار بسیار زیاد است و انواع سایزهای مختلفی دارد به همین منظور ممکن است شما تاکنون نام تیرآهن ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ و ۲۰ و 22 و 24 الی آخر را شنیده باشید. همه این تیرآهن‌ها کاربردهای متفاوت و بسیار زیادی دارند و عمده فعالیت ساختمان سازی به وسیله تیرآهن انجام می شود البته که وجود سایت های مختلف تیرآهن باعث شده کاربردهای که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. ما نیز از امروز تصمیم گرفتیم تا کاربردهای تیرآهن ۲۲ چیست؟ با شما عزیزان صحبت کنیم؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم که ادامه این مطلب را به دقت مورد مطالعه قرار دهید.

مطالعه بیشتر