فولاد خراسان، نیروی انسانی سرمایه اصلی با ارزشی بیش از یک میلیارد دلار

نیروی انسانی سرمایه اصلی فولاد خراسان

به حتم نیروی و سرمایه هر کشوری منابع انسانی آن کشور است و این امر در مورد مجتمع ها و شرکت ها نیز صدق می­کند. اما از میان این همه مجتمع و شرکت و کارخانه، فولاد خراسان سرمایه اصلی شرکت خود را هزینه یک میلیارد دلاری این مجتمع معرفی نکرد بلکه گفت سرمایه اصلی این مجتمع نیروی انسانی آن است. نیروی انسانی این مجتمع در دمای بالا و شرایط سخت و پیچیده مشغول به کار هستند. و این افراد توانمند، خلاق و متفکر هستند که چالش ها را به فرصت تبدیل می­کنند.

استعفای مدیر عامل فولاد خراسان و معارفه مدیرعامل جدید

هفته گذشته خبری مبنی بر استعفای سید حسین احمدی اعلام شد. علت استعفای سید حسین احمدی، بازنشستگی وی است. در هفته گذشته و بعد از اعلام خبر استعفای احمدی، کسری غفوری به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد. مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان روز شنبه برگزار شد. مدیر عامل سابق مجتمع فولاد خراسان، حسین احمدی در سخنرانی خود از نیروی انسانی مجتمع قدردانی کرد و آنها و خوش نامی فولاد خراسان را سرمایه اصلی مجتمع دانست. وی همچنین اعلام کرد” اگر امروز شاهد یک مجموعه‌ای هستیم که قطب صنعتی شرق کشور است، حاصل تلاش جمعی تمامی ارکان نظام و شفافیت، صداقت و عدم پیچیدگی در این مجتمع بوده است.”

آقای علی شیرکانی نیز در این باره گفت: استعفای آقای احمدی باب میل ما نبود اما صلاح دید ایشان استعفا بود.

کسری غفوری مدیرعامل جدید

کسری غفوری مدیر عامل جدید مجتمع فولاد خراسان در مراسم معارفه که روز شنبه 9 شهریور برگزار شد، گفت “من به نمایندگی از جوانان میهنم بر مسندی حضور پیداکردم که می‌دانم مسندی بزرگ است. من در گروه ملی فولاد حضور پیدا کردم جایی که مرکز تنش بود؛ کارکنان هشت ماه حقوق معوقه داشتند؛ توانستیم مجددا حقوقشان را به‌روز کنیم و گروه ملی فولاد را راه‌اندازی کنیم. امیدوارم با ادامه استراتژی تعریف شده مدیرعامل سابق بتوانیم به مسیر بهینه‌تری برسیم تا نتایج و ثمراتش را به کشور برسانیم.”

تامین مواد اولیه

تامین مواد اولیه اهمیت بسیار بالایی دارد و در صورتی که تامین مواد اولیه آسان و ارزان قیمت باشد، قیمت تمام شده محصول نیز پایین تر خواهد آمد. طبق گفته مدیرعامل سابق فولاد خراسان 80 درصد هزینه های این مجتمع مربوط به تامین مواد اولیه است. در جلسه تودیع و معارفه آقای احمدی از کسری غفوری مدیرعامل جدید درخواست کرد تا 9 درصد از سهام کارخانه سنگان را به کارکنان مجتمع اختصاص دهد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.