امروز سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

ضد زنگ با چی پاک میشه

ضد زنگ با چی پاک میشه

ضد زنگ درست مانند رنگ از مواد شیمیایی و ویژه‌ای ساخته‌شده است. با ابزار آلاتی همچون پیستوله، غلتک و قلم مو مورد استفاده قرار می‌گیرد.  ضد زنگ از ترکیبات ویژه‌ای ساخته شده است که جهت تمییز کردن آن امروزه شیوه‌ها و روش‌های گوناگونی وجود دارد. در این مقاله از وب سایت اینترنتی آهن هایپر قصد داریم در رابطه با موضوع  ضد زنگ با چی‌پاک می‌شه صحبت کنیم.

مطالعه بیشتر
ضد زنگ بارک

ضد زنگ بارک

یکی از برترین ضد زنگ‌های موجود در بازار، ضد زنگ بارک است که در انواع و رنگ‌های متنوع تولید می‌گردد. در این مقاله از وب سایت اینترنتی آهن هایپر قصد داریم این محصول و ویژگی‌های آن را به خوبی معرفی کنیم.  ضد زنگ مانند یک پوشش محافظ عمل می‌کند و در برابر خوردگی و زنگ زدگی از فلز مراقبت می‌کند. این ویژگی موجب گشته در صنایع مختلفی کاربرد داشته باشد.

مطالعه بیشتر
پوشش ضد زنگ با روکش‌ پلاستیکی

پوشش ضد زنگ با روکش‌ پلاستیکی

امروزه از شیوه‌های زیادی جهت جلوگیری از زنگ زدگی استفاده می‌گردد که یکی از معروف‌ترین و رایج‌ترین آن‌ها پوشش ضد زنگ با روکش پلاستیکی است که در این مقاله از وب سایت اینترنتی آهن هایپر قصد داریم به برسی آن بپردازیم.

مطالعه بیشتر
ضد زنگ بهتره یا رنگ؟

ضد زنگ بهتره یا رنگ؟

حتماً بارها راجع به ضد زنگ ها شنیده اید، اما ممکن است هنوز هم به اهمیت والای آن ها پی نبرده باشید! متأسفانه در بسیاری از پروژه های ساخت و ساز داخلی به دلیل کاهش هزینه ها از خیلی عملیات های حیاتی همچون استفاده از ضد زنگ جلوگیری می شود. اما خوشبختانه این اشتباه روز به روز کم تر تکرار خواهد شد. حال ضد زنگ بهتره یا رنگ؟!

مطالعه بیشتر
کدام ضد زنگ بهتر است؟

کدام ضد زنگ بهتر است؟

سازه های فلزی مثل درب ها و پنجره ها و … در ساختمان ها و مکان های اداری یا حتی کارگاهی و صنعتی اگر توسط پوشش‌های مناسب محافظت نشوند دچار خوردگی و زنگ زدگی خواهد شد. بهترین راه در این موارد استفاده از ضد زنگ های مناسب می باشد که تا حد مطلوب سازه های فلزی را در معرض خوردگی متوسط را محافظت می کند. در این مطلب قصد داریم به بحث کدام ضد زنگ بهتر است؟ بپردازیم. با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
نسبت ترکیب ضد زنگ با تینر

نسبت ترکیب ضد زنگ با تینر

اگر می‌خواهید در برابر خوردگی از فلزات محافظت کنید، ضد زنگ یک محصول کاملا مقرون به صرفه است. در این مقاله از وب سایت اینترنتی آهن هایپر قصد داریم در رابطه با نسبت ترکیب ضد زنگ با تینر و چگونگی تشکیل آن صحبت کنیم.

مطالعه بیشتر
ضد زنگ در

ضد زنگ در

 اول از همه بهتر است شما را با ضد زنگ آشنا سازیم. این ماده یک رنگ آلکیدی می‌باشد که جهت جلوگیری از زنگ زدگی فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید در برابر خوردگی از فلزات محافظت کنید، ضد زنگ یک محصول کاملا مقرون به صرفه است.

مطالعه بیشتر
ضد زنگ در ساختمان

ضد زنگ در ساختمان

ضد زنگ جهت مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ضد زنگ در ساختمان اشاره کرد. به کارگیری از این ضد زنگ کمک می‌کند در ساختمان عمر طولانی‌تره داشته‌باشد.

مطالعه بیشتر
ضدزنگ بهتر است یا رنگ؟

ضدزنگ بهتر است یا رنگ؟

ضد زنگ بهتر است یا رنگ؟ سوالی است که افراد در زمان استفاده از ضد زنگ و برای جلوگیری از خوردگی فلزات با آن روبه‌رو می‌شود و بین ضد زنگ و رنگ تردید دارند. در این مطلب از وب سایت اهن هایپر قصد داریم به سوال ضد زنگ بهتر است یا رنگ؟ بپردازیم. با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
تفاوت رنگ و ضد زنگ

تفاوت رنگ و ضد زنگ

یکی از موضوعاتی که مورد توجه بسیاری از افراد در زمینه رنگ‌کاری است، تفاوت رنگ و ضد زنگ می‌باشد. در این مقاله از وب سایت اینترنتی آهن هایپر قصد داریم به بررسی این عنوان  بپردازیم.  رنگ در سطح داخلی و خارجی فلزات جهت جلوگیری از خوردگی و فرسایش به کار برده می‌شود. حال ممکن است این ماده یک پوشش دائمی باشد و یا به صورت موقت از زنگ زدگی پیشگیری کند.  فرمول‌ بندی‌هایی که مرتبط ضد زنگ‌های موجود در بازار است بسیار متنوع و زیاد می‌باشند.

مطالعه بیشتر
ضد زنگ باک

ضد زنگ باک

از سخت‌ترین مشکلاتی که رانندگان موتورسواران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، زنگ‌زدگی باک بنزین است. زمانی که زنگ‌زدگی باک اتفاق می‌افتد، احتمال چکه کردن سوخت از آن وجود دارد. امروزه برخی از کارخانه‌ها موتورسیکلت‌هایی تولید می‌کنند که باک بنزین آن ضد خوردگی و زنگ‌زدگی باشد. به غیر از چندکارخانه تولید موتورسیکلت بقیه از چنین مزیتی بی‌بهره‌اند و به ناچار باید از ضد زنگ‌های مناسبی بهره ببرند.

مطالعه بیشتر
ضد زنگ با پیستوله

ضد زنگ با پیستوله

شاید فکر کنید که کار با ضد زنگ آسان است اما استفاده از این ابزار همراه با مهارت‌ها و تجربه‌های خاصی می‌باشد. در این مقاله از وب سایت اینترنتی آهن هایپر قصد داریم در رابطه با ضد زنگ با پیستوله صحبت کنیم.  قبل از شروع رنگ‌کاری نوع رنگ، مقدار فشار هوا، سردی و گرمی هوا باید مورد برسی قرار داد.

مطالعه بیشتر